BİZE ULAŞIN: 0533 595 1461

Hakkımızda


Unirell Şirketi hali hazırda otomobil teknik servis hizmeti yürütmekte olan kurucumuz tarafından öncelikle il ve doğu karadeniz bölgesinin ihtiyaçlarını göze alarak ülkemizde gelişen e-ticaret anlayışına katkıda bulunmak ve tüketicilere otomobil yedek parçaları konusunda ulaşılabilinirliği artırmak fiyat ve kalite yönünden cazibedar olmak, hatta bölgesinde kendi teknik servis hizmetini sunmak gerekirse ilgili servislere unirell.com'dan promosyonlu olarak yönlendirerek tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Bu fikir ve doğrultuda uzun vadede kendi teknik ve ekipmanımızı oluşturup yedek parça, aksesuar, oto kimyasalları konusunda imalat alanı oluşturup ülke kalkınmasına yerli üretim ile destek sağlamayı hedefliyoruz.

Gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurarak bu olguları tüketicilere doğru ve dürüst ve en azami faydayı sağlayacakları şekilde hizmet sunmak her zaman edindiğimiz tutum olacaktır.

About Us


To contribute to the developing e-commerce concept in our country by taking into consideration the needs of the province and eastern Black Sea region and to increase the availability of automobile spare parts to consumers to be attractive in terms of price and quality, even to provide its own technical service service in the region, by the founde
r of Unirell company unirell.com it was established in order to meet the needs of consumers by directing them through promotions.

With this idea and direction, we aim to create our own technical and equipment in the long term and create a manufacturing field for spare parts, accessories and auto chemicals and to provide support to the development of the country with domestic production.

It will always be our attitude to provide services to consumers in a way that is right and honest and that will provide the most benefit by keeping up with the evolving technology and age.